Tagasi

Firmast

Dekanter on 1999. aastal loodud alkohoolsete jookidega tegelev ettevõte, mis oli 2016. aasta Nielsen andmete järgi suuruselt neljas veine importiv firma Eestis. 20 aasta pikkune kogemus ja edukas koostöö erinevate tarnijatega võimaldab meil pakkuda klientidele rikkalikku ja kvaliteetset kaubavalikut, alates laialdaselt tuntud kaubamärkidest kuni väikeste mõisate pärliteni. Dekanter esindab Eestis Champagne Nicolas Feuillatte, Vina San Pedro, Barone Montalto, Teliani Valley, El Coto, Museum, Vina Albali, Blue Nun, Codici, Castellani, Chic Barcelona cava, Ironstone,  Russian Ice, Belenkaya, Frapin, Sarajishvili, Bardinet jt. kaubamärke.

TURUNDUSTEGEVUS JA MÜÜGITEENINDUS

 

Dekanter on Balmerk Estonia OÜ koosseisu kuuluv iseseisev äridivisjon ning tegutseb lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus. Oma kaubanduspartneritele pakume mitmekülgset turundustoetust laiapõhjalise meediakanalite ja müügiedendusvahendite valiku näol. Lisaks populaarsete rahvusvaheliste kaubamärkide ning meie enda poolt loodud tootebrändide portfellile aitame oma partneritel luua ka eksklusiivseid privaattooteid. Turundustegevuse tasandil jälgivad tootjatelt lõpptarbijani ulatuva väärtusahela toimimist meie pädevad tootejuhid.
Balmerk Estonia müügiosakond katab läbi regionaalsete müügiesindajate kogu Eesti Vabariigi territooriumi. Juhtivatele jaekauplejatele pakume personaalseid lahendusi võtmeklientide müügimeeskonna abil.
Omaette fookuses on HoReCa sfäär, kelle privileegiks on kvalifitseeritud müügispetsialistid ning vaid HoReCa’le mõeldud toodete portfell.

LOGISTIKA

sample-dunker-warehouse

Olgu tegemist väikekaupmehega või hüpermarketiga, Balmerk Estonia pakub paindlikke ja efektiivseid logistilisi lahendusi kõikidele oma klientidele koostöös samasse kontserni kuuluva logistikaettevõttega Vinare Logistika. Tellimuste tõrgeteta täitmiseks kasutame elektrooniliste tellimuste edastamise ja töötlemise kanaleid, olles koostöös olulisemate elektroonilise andmevahetuse operaatoritega Eestis.

Vinare Logistika koduleht

FINEWINE ATELJEE

Finewine_Annika
Finewine ateljee asub Lõõtsa 5, Ülemiste City’s. Avatud E-R 10:00 – 18:00.

Veinikollektsionääride ning soodsat hinnataset, paindlikku lähenemist ja professionaalset teenindust otsivate klientide vajaduste paremaks rahuldamiseks kaasasime Balmerk Estonia OÜ-ga samasse kontserni pikajaliste oskuste ja traditsioonidega Finewine Ateljee. Meie valikust leiab üle 500 erineva toote. Haruldasemate ja väärikamate veinide erinevaid aastakäike saab valida spetsiaalses väärtveinide hoiustamiseks rajatud ruumis. Samuti pakub Finewine oma ruume mitmesuguste degustatsioonide, veinipresentatsioonide ja ürituste läbiviimiseks. Lisaks valmistame kauneid kinkepakke. Need on suurepäraseks kingituseks sõpradele ja äripartneritele.

Finewine koduleht